ترکیه 


انواع اقامت ، هزینه ها و شرایط ان 


قیمتها و شرایط تا اخر ٢٠١٩ معتبر میباشد

 

 

مورد مزایای اقامت و زندگی در ترکیه و شرایط اخذ پاسپورت این روزها در وب سایتها زیاده میخواهید و میشنوید . بنابراین مجموعه ما مواردی را به شما میگوید که در هر سایتی نمیتوانید پیدا کنید و تجربه ١٣ ساله ما میباشد که به رایگان در اختیار شما میگذاریم : 
نکته مهمی که باید به عنوان کسی که میخواهید در ترکیه زندگی کند باید بدانید این است که با اخذ اقامت یکساله یا دوساله ترکیه از هر روشی شما یک کارت ملی میگیرید که به ان گیملیک یا کارت وطن تاژ گفته میشود. با این کارت به راحتی میتوانید در ترکیه کار و زندگی کنید و حتی اگر دوست دارید تحصیل کنید . با این کارت به راحتی میتوانید استخدام شوید ، حساب بانکی باز کنید و کلیه امور اداری را انجام دهید و در هر شهر ترکیه که میخواهید زندگی کنید .
این کارت و اقامت را هر سال با یک هزینه کم میتوانید تمدید کنید و ایرانیها برای اقامت و تمدید ان فعلا هیچ مشکلی در ترکیه ندارند و اتفاقا تهای دولت ترکیه بر این است که ایرانیان در ترکیه کار و زندکی و سرمایه گزاری کنند .
کشور ترکیه به همه ملیتهای خارجی در این کشور اقامت یکساله مولتی پل ( قایل تمدید ) میدهد و بعد از ٥ سال در صورتی که شرایط را داشته باشید اقامت دائم اخذ مینماید و فقط با خرید ملک و سرمایه گزاری است که میتوانید اقامت دائم و پاسپورت را در جا دریافت کنید . 
با کارت گیملیک شما میتوانید ویزای شنیگن به راحتی بگیرید و حتی ویزای مولتی ٥ ساله کانادا را به ایرانیانی که کارت گیملیک دارند در سفارت کانادا در انکارا به راحتی می دهند . 

ترکیه بهترین جای دنیا برای زندگی نیست ولی به خاطر نزدیکی به ایران و امد و رفت اسان و هزینه زندگی و کیفیت زندکی که نسبتا بهتر از خَیلی کشورهای دنیا است مورد استقبال خارجی ها قرار گرفته است .
در ترکیه هزینه بنزین و داشتن اتومبیل شخصی و هزینه مدرسه خصوصی کمی گرانتر از ایران است ولی خورد و خوراک و اجاره خانه بسیار مناسب است . 
نکته مهم در مورد ترکیه این است که با شرایط فعلی که کشورهای مختلف به ایرانیان ویزا نمیدهند و یا شرایطی بسیار سختی دارند میتواند فعلا در این شرایط بهترین گزینه برای ایرانیان باشد . 
ضمن اینکه بعد از چند سال زندگی در ترکیه و داشتن اقامت ان میتوانید راحت تر به کشورهای مورد دلخواه خود بروید . 
شما در یکی از شهرهای توریستی زیبای ترکیه مثله أنتالیا و یا انالیا میتوانید با ماهی ٢ تا ٣ میلیون تومان یک واحد زیبا نزدیک دریا داشته باشید . 

 

برای زندگی در ترکیه روشهای زیادی وجود دارد که  برای شما به اختصار توضیح داده میشود

 

 

١- اقامت یکساله بصورت پکیج ساده از طریق اجاره ملک با امکان اخذ کارت ملی در کلیه شهرهای ترکیه:


در این روش که پکیج ساده نام گذاری شده است ، شما باید با پاسپورت و عدم سوپیشینه و ٤ قطعه عکس در تهران قرارداد خود را منعقد کنید و به ترکیه تشریف بیارید . در فرودگاه ترکیه به شما سه ماه ویزای توریستی میدهند . مرحله به مرحله ما در کنار شما هستیم . 
در شهر استانبول باید یک منزل اجاره کنید . اجاره یک منزل معمولی از هزار لیر ترکیه شروع میشود . هر یک لیر تقریبا ٢١٠٠ تومان است . یعنی با ماهی ٢ میلیون تومان . 
شما برای اجاره منزل نیاز به ١٠٠٠ لیر هزینه جانبی هم دارید . 
سپس مدارک شما نیاز به یک پروسه ٢ تا ٣ ماهه دارد و بعد تایید ویزای شما باید از ترکیه حداقل ٢٤ ساعت خارج شوید . میتوانید به ایران و یا کشورهای همسایه بروید . 
بعد از بازگشت به ترکیه اقامت شما صادر میشود و کارت ملی را دریافت میکنید و ما به شما کمک میکنیم تا حساب بانکی خود را افتتاح کنید . 
هزینه این پروسه نرمال برای فرد اول ( مجرد ) ١٢٠٠ دلار است و برای همسر ١١٠٠ دلار و برای هر کدام از بچه ها ١٠٠٠ دلار . 

 

 


٢- اقامت یکساله و دو ساله ترکیه پکیج VIP
 

 


پکیج دوم ما بصورت VIP ارائه میشود . در این پکیج صفر تا صد هزینه شما به غیر از بلیط هواپیما به عهده ما است . در این روش شما مدارک خود را به دفتر ایران ما تحویل میدهید و ظرف ٢ هفته اقامت شما حاضر است . شما به ترکیه تشریف می ارید و در جا اقامت و کارت ملی و حساب بانکی خود را تحویل میگیرید . در این روش نیاز به خروج از ترکیه و تحمل ٣ ماه برای صدور ویزا را ندارید .
هزینه این روش برای فرد مجرد یا نفر اصلی خانواده ٢٢٠٠ دلار است و برای همسر متقاضی٢١٠٠ دلار و برای فرزندان هر کدام ١٩٠٠دلار است .

 

 

٣- پکیج خرید خانه و پاسپورت ترکیه :

٢ حالت برای خرید خانه در ترکیه وجود دارد 

حالت اول : خرید ملک اماده ست با حداقل ٢٥٠ هزار دلار .
اگر شما در ترکیه یک اپارتمان نو ساز را با حداقل ٢٥٠ هزار دلار خریداری کنید به شما در جا پاسپورت ترکیه و اقامت دائم داده میشود .
معمولا با ٢٥٠ هزار دلار میشود یک اپارتمان دو خوابه لوکس نوساز خریداری نمود .  
در چنین حالتی میتوانید به صورت مهمان ما به ترکیه بیایید و ضمن بازدید اپارتمانهای نوساز یکی را انتهاب کنید تا مراحل شروع کار و خرید و ثبت سند با مالکیت قطعی و اخذ پاسپورت را ما برای شما انجام دهیم .

حالا دوم : خرید املاک و اپارتمان در حال ساخت که بصورت پروژه ای است و معمولا ظرف سه سال اماده تحویل میباشد و شما پول ان را بصورت اقساطی تا زمان تحویل پرداخت میکنید . 
اپارتمانهای در حال ساخت را میتوان با پیش پرداخت حدودا ١٨٠ میلیون تومان تقریبا ٨٠ هزار لیر ترکیه رزرو و خریداری کرد و معمولا پرداختهای اقساط هر سه ماه یا ماهیانه میباشد . بسته به موقعیت ملک و امکانات اپارتمانها قیمتها متفاوت هستند و مبلغی که اعلام شد فقط یک حدود قیمت است . 

 


در این حالت دولت به شما اقامت یکساله قابل تمدید میدهد و تا زمانی که اپارتمان شما اماده شود و تحویل بگیرید اقامتهای شما هر یال تمدید میشود . بعد از تحویل اپارتمانها شما میتوانید برای اقامت دائم و اخذ پاسپورت اقدام کنید . 

 

جهت اطلاعات بیشتر با شماره زیر از طریق واتس اپ یا تلگرام در ارتباط باشید

۰۰۵۸۴۲۴۶۳۳۳۸۱۶

www.visaexpress.co

 

 

 

 

 

مهاجرت به کشور پرتغال با ساده ترین روش در ۷ ماه زنذگی در اتحادیه اروپا

چرا مهاجرت به اکوادور ؟ انچه باید در مورد اکوادور بدانید

اخذ پاسپورت قانونی امریکای جنوبی و مرکزی بصورت قانونی

ترکیه ,  ,اقامت ,میتوانید ,کارت ,یک ,    ,در ترکیه ,در این ,به ترکیه ,اقامت یکساله

مشخصات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دانلود فیلم جدید خرید سرور مجازی ایران نقد و بررسی کنسول ها کانالستان حدیث العبرات pdfketab میراث گروه لاوزی دکتر محمد ثابت سایت تبلیغات قالیشویی