گرجستان


دریافت اقامت دائم گرجستان در جا بدون سرمایه گزاری و خرید ملک ! 

 

 

 


دوستانی که با اقامت و شرایط ویزا ها در گرجستان اشنایی دارند حتما میدانند که تمام ویزاهای این کشور ابتدا اقامت یکساله میباشد و بعد از چند سال به اقامت دائم تبدیل میشود .


شرکت ما با ضمانت رسمی برای شما بدون نیاز به سرمایه گزاری و خرید ملک در جا برای شما اقامت دائم کشور گرجستان را در ٦ ماه اخذ میکند و پرداخت اصلی شما بعد از اخذ اقامت دائم خواهد بود ! 

خدماتی که اصولا گروه ویزا اکسپرس ارائه میدهد با خدمات عادی در سیستمهای مهاجرتی فرق دارد و اصولا گروه ما همیشه دنبال خدمات متفاوت و اسانتر است . قطعا هزینه های شرکت ما نیز متفاوت است چون خدماتی متفاوت و اسانتر ارائه میدهیم .

کشور گرجستان کشوری است که برای مهاجرت به ان باید خوب تحقیق کنید و همه قوانین و شرایط را بدانید . 
کشورهایی مثله ترکیه و مای شاید نیاز به تحقیق طولانی نداشته باشد چرا که شرایط مهاجرت ان خَیلی متفاوت و متغیر نیست. اما کشور گرجستان با اینکه طی عهد نامه ای در سال ٢٠١٧ ویزای توریستی را برای ایرانیان برداشته است طی ٣ سال گذشته گزارش دیپورت ایرانیان را بارها در اخبار شنیده اید . 
این کشور در تلاش است که وارد اتحادیه اروپا شود و به این خاطر تلاش دارد قوانین سختگیرانه ویزا را همانند اروپا اجرا کند . 
مثلا اگر در گذشته شما با ٣٥ هزار دلار یک اپارتمان کوچک خریداری میکردید, میتوانستید اقامت این کشور را اخذ نمایید . اما الان این مبلغ به 100 هزار دلار رسیده است . 
و یا اگر شما یک بیزنس و یا شرکت و یا کارخانه و یا تولیدی راه اندازی میکردین میتوانستید اقامت این کشور را اخذ کنید . اما الان شرایط خَیلی عوض شده است تا جایی که امروزه حتی با ایجاد کار و تاسیس کارگاه خود امکان این وجود دارد که بعد از بازرسی های دولتی, درخواست اقامت شما را نپذیرند.

متاسفانه در شرایط فعلی روز به روز اوضاع ویزا و سفر برای ایرانیان سخت تر میشود . 

چه کسی فکر میکرد که ایرانیان یک روز به خاطر پاسپورت ترکیه سرمایه های کشور را به انجا ببرند و منازل ٢٥٠ هزار دلاری بخرند که بتوانند از این طریق به اروپا و کانادا راحت تردد کنند ؟!

مجموعه ما افتخار دارد که در یک پروسه ۶ ماهه بدون نیاز به خرید ملک و سرمایه گذاری و بدون نیاز به بازرسی های دولتی و اتلاف وقت, به صورت مستقیم ویزای اقامت دائم کشور گرجستان را برای متقاضیان عزیز با ضمانت رسمی اخذ نماید و متقاضیان میتوانند ظرف ٥ سال پاسپورت گرجستان را اخذ نمایند  . هیچ محدویت سنی و شغلی در این پروسه نمیباشد و بخش اصلی مبلغ پروسه اقامت بعد از انجام کار دریافت میشود . 
هزینه این پروسه ٣٥ هزار دلار برای فرد مجرد است . اعضای خانواده شخص متقاضی نیز هر کدام ٥ هزار دلار هزینه خواهند داشت

جهت اطلاعات بیشتر از طریق واتس اپ با ما در تماس باشید

۰۰۵۸۴۲۴۶۳۳۳۸۱۶

www.visaexpress.co

 

مهاجرت به کشور پرتغال با ساده ترین روش در ۷ ماه زنذگی در اتحادیه اروپا

چرا مهاجرت به اکوادور ؟ انچه باید در مورد اکوادور بدانید

اخذ پاسپورت قانونی امریکای جنوبی و مرکزی بصورت قانونی

اقامت ,کشور ,  ,گرجستان ,اخذ ,دائم ,اقامت دائم ,بعد از ,نیاز به ,هزار دلار ,کشور گرجستان ,بدون سرمایه گزاری

مشخصات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سرای حلمی دکتر احمدی نژاد انجمن تاریخ شهرستانهای تهران خرید اسپری تاخیری فتو سنتر اتاق کوچیکِ من منبع کویل دار سوپر استار صدای کشمیر محیاطب